/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Aksident i rëndë në rrugën Drasllajcë-Livadhi
Qyteti, Slider

Aksident i rëndë në rrugën Drasllajcë-Livadhi


Dje më 14.30 në rrugën Drasllajcë-Livadhi-Bixhovë,në kryqëzimin ku lidh këto fshatra ka ndodhur një aksident në mes një veture me targa të Ohrit dhe një veture me targa të Strugës,informohet Struga Ekspres nga MPB-ja!

Nga aksidenti një person pësoi lëndime të rënda, konstatuar nga mjeku i spitalit “Shën Erazmo” në Ohër. Inspektimi i aksidentit u krye nga stacioni i policisë në Strugë dhe janë duke punuar në një sqarim të plotë të rastit.

(Struga Ekspres)

March 15, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres