/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Aksident fatal në Shkup, humb jetën 60 vjeçari
Maqedoni, Slider

Aksident fatal në Shkup, humb jetën 60 vjeçari


Nj.ë 60-vjeçar nga Shkupi ka humbur jetën në një aksident ku me v.eturën e tij ka goditur në një mur betoni.

“Dje në orën 14:35 në rrugën lokale Ilinden fshati Ajvatovci është lajmëruar se një veturë e markës “Ford Focus” me targa të Shkupit e drejtuar nga V.D. (60), ka dalë nga rruga dhe ka goditur në një mur betoni. Shoferi V.D. ka nderuar jetë në vendin e ngjarjes”, njoftojnë nga MPB.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë bërë ekipet e SPB Shkup dhe prokurori publik./Telegrafi/

July 13, 2019

Struga Ekspres