/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
37 vjeçarja aksidentohet rëndë në rrugën Strugë-Ohër! Ja çfarë thonë nga policia (FOTO)
Qyteti, Slider

37 vjeçarja aksidentohet rëndë në rrugën Strugë-Ohër! Ja çfarë thonë nga policia (FOTO)

Më 16 mars 2019, në orën 07:45, në rrugën rajonale Ohër-Strugë, afër rrugës hyrëse për autostradën Ohër-Kërçovë, ndodhi një aksident trafiku në të cilin një person u plagos rëndë, raportojnë nga SPB-Ohër, informon Struga Ekspres.

Një automjet “Renault Megan” me targa të Ohrit, e drejtuar nga 37 vjeçarja T.Sh. nga Ohri, e cila doli nga rruga dhe goditi një pemë.

Me lëndime të rënda trupore, T.Sh u transferua në spitalin “Shën Erasmo “, ku iu dha ndihmë mjekësore.

Inspektimi i aksidentit të rëndë është kryer nga një ekip i SPB-Ohër.
(Struga Ekspres)

May 17, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres