/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Slider

Rajoni, Slider

Paret e xhepit të një mjeku

Jo pak por 18 milionë lekë (të vjetra) i janë gjetur në xhep kreut të komisionit të KEMP-it në Vlorë, gjatë operacionit policor të koduar “Bluzat e pastra”. Kanë qenë uniformat blu që kanë bërë të ditur këto detaje, duke thënë se veç parave i janë gjetur edhe 350 euro, që edhe këto i ka…

Bota, Slider

Karikatura e pergjakur

Nuk ka terrorizem perderisa viktimat jane musliman…Kjo eshte eshte karikatura qe po qarkullon me te madhe neper rrjetet sociale.Morali i kesaj karikature eshte se si mediat nuk i kushtuan shume rendesi kesaj masakre ndaj muslimaneve.U vrane tre njerez musliman dhe kjo nuk u quajt terrorizem dhe po te vriteshin jo musliman nga muslimanet atehere do…

Maqedoni, Slider

Zaev:Do publikojmë gjithçka

Në kuadër të emisionit “Rruga Drejt”. Zaev flet për gjithçka posedon, e që kanë të bëjë “bombat e përgjimeve” që ka nisur të shpalos tashmë. “Edhe pse është e dhimbshme, nga bisedat e përgjuara, tani e kuptoj më së miri përse Ahmeti sillet në këtë mënyrë me partnerin e koalicionit. E kuptoj edhe Menduh Thaçin!”,…

Opinion, Rajoni, Slider

Te jetosh ne Kosove

Të jetosh në Kosovë   Fluksi i emigrimit të qytetarëve të Kosovës gjatë dita ditës po intensifikohet edhe më shumë.  Sipas mediave kosovare, prej në dhjetor të vitit të kaluar, e deri në fillim të muajit shkurt, kanë ikur deri më 50 mijë qytetar në drejtim të Evropës, por edhe në drejtim të kontinentit Amerikan. Cili është shkaku i…

Shqipëri, Slider

AKSIDENT TRAGJIK NE NJE FAMILJE SHQIPTARE

Një familje shqiptare me banim në Arezzo të Italisë është përfshirë në një aksident tragjik, ku ka humbur jetën një 38-vjeçar, ndërsa kanë mbetur të plagosur 3 persona, të gjithë anëtarë të një familjeje. Aksidenti ka ndodhur pranë Imolas rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm. Familja shqiptare ishte duke udhëtuar me një Alfa Romeo…

Bota, Slider

pasi të vdisni,facebook ju lejon…

Rrjeti social e zbuloi të martën këtë veçori të re, e cila quhet kontakti i privatësisë dhe shfaqet në menunë e konfigurimeve të sigurisë. Aty mund të zgjidhni një mik në Facebook, i cili do të mund të kontrollojë disa aspekte të faqes tuaj, si fotot tuaj të profilit apo të kopertinës, pasi të vdisni….

Bota, Slider

20 sekondat e para te jetes

Të përgjakur dhe duke qarë, dalin nga mitra e nënës së tyre dhe marrin frymë për herë të parë. Këto momente intime kapen nga fotografi francez Christian Berthelot, i cili i bën foto bebeve në 20 sekondat e para të jetës së tyre. 38-vjeçari nisi këtë projekt të veçantë 6 muaj pas lindjes së djalit…

Slider, Sport

Portieri Berisha ne telashe

E ardhmja e Etrit Berishës mbetet ende e paqartë për shkak të një hetimi që është nisur nga Gjykata Federale Kombëtare për shkak të para-kontratës që ai ka pasur me Chievo, por më pas firmosi me skuadrën e Lazios. Sipas asaj që shkruhet në faqen e Federatës Italiane të Futbollit, lojtari ka një kontratë të…

Bota, Slider

MYSLIMANËT E VRARË NË SHBA

Tre studentët myslimanë-amerikanë të cilët u vranë në rezidencën e Universitetit të Karolinës së Veriut në Chapel Hill, kanë shkaktuar diskutim masiv në mediat sociale. Ndonëse mediat gjigande po mundohen të hedhin ujë mbi këtë zjarr, janë mediat sociale ato që po e mbulojnë si është më së miri krimin e fundit islamofob. Facebook është…

1 1,770 1,771 1,772 1,773 1,774 1,777
error: Content is protected !!
Struga Ekspres