/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Slider

Maqedoni, Slider

Qeveria e Maqedonisë do të pësojë ndryshime

Zgjedhjet lokale kanë sjellë ndryshime të mëdha në pushtetin lokal në Maqedoni, gjegjësisht sipas rezultateve, LSDM ka marrë shumicën e komunave gjegjësisht 57 (me gjithë Qytetin e Shkupit), BDI 10, Aleanca me BESË 4 dhe PDSH 1, njofton Portalb.mk. Sipas rezultateve pritet të ketë ndryshime në përbërjen qeveritare, por edhe në atë të parlamentare, pasi…

Maqedoni, Slider

Ja si feston Ali Ahmeti (FOTO)

Në një foto të postuar nga ish ministri i arsimit Pishtar Lutfiu tregohet atmosfera që mbizotron në këto momente në selinë e BDI-së në Reçic të Vogël. “Urimeeeeeee për të gjithë Komunat “, ka shkruar Lutfiu.

Qyteti, Slider

Ja çfarë thotë Ziadin Sela pas fitores së Ramiz Merkos

Lideri i Aleancës për Shqiparët, Ziadin Sela ka deklaruar se ka qenë një proces zgjedhor i parregullt, me presione të papara direkt nga policia e shtetit. Ajo që ndodhi në raundin e parë, u përsërit në raundin e dytë, ndodhi një falsifikat zgjedhor. Ai ka thënë se e kanë mundur Merkon në shumicën e lokaliteve…

Qyteti, Slider

Ja çfarë tha Ramiz Merko pas fitores në Strugë

Ramiz Merko pas fitores në Strugë u shpreh para simpatizantëve të shumtë i lumtur dhe i gëzuar për mbështetjen që që i dhanë në fitoren e tij për të parin e Strugës, njofton Struga Ekspres. “Faleminderit për përkrahjen që më dhatë në fitoren e madhe per Strugen.Falenderoj te gjithe qytetaret strugan për mbështetjen e tyre…

1 1,743 1,744 1,745 1,746 1,747 1,815
error: Content is protected !!
Struga Ekspres