Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniASH-ja në Qeveri/ Strugani Bekim Tateshi do të emërohet Ministër i ri...

ASH-ja në Qeveri/ Strugani Bekim Tateshi do të emërohet Ministër i ri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut

Nga burime jo-zyrtare brenda Aleancës Për Shqiptarët, Struga Ekspres mëson se prof.dr Bekim Tateshi – oftalmolog nga Struga do të emërohet Ministër i Shëndetësisë të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Nga këto burime mësohet se pas disa ditësh kjo parti do ta bëj zyrtare edhe emrin e Bekim Tateshit.

Mësohet se Aleanca për Shqiptarët do tê drejtojë tre ministri në qeverinë e ardhshme ku do ti bashkangjitet në qeverisje LSDM-së dhe BDI-së. (Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments