/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ziadin Sela uron fitoren historike të Vetëvendosjes dhe Albin Kurtit
Kosovë, Qyteti, Slider

Ziadin Sela uron fitoren historike të Vetëvendosjes dhe Albin Kurtit

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët në Maqedoni, Albin Kurti ka përcjellë një mesazh urimi për fitoren e Lëvizjes Vetëvendosje dhe liderit të saj, Albin Kurti. Ja porosia e tij: Shqiptarët në Kosovë sot u përcaktuan për vlerën themelore të demokracisë, NDRYSHIMIN. Urime
Vetëvendosje, urime Albin. Erdhi dita të mbash mbi supet e tua peshën e zhvillimit dhe progresit të Kosovës, të kthesh shpresën.

October 7, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres