Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Zejdi e pranon se në Lëvizjen BESA ka shumë njerëz të ndershëm
Maqedoni, Slider

Zejdi e pranon se në Lëvizjen BESA ka shumë njerëz të ndershëm


Sonte, i ftuar në emisionin “Rruga Drejt” në Alsat-M, i ftuar ishte Sekretari i Përgjithshëm i Alternativa-s, Skender Rexhepi – Zejdi.

Ai ka folur edhe rreth koalicionimëve të mundshme dhe raportet me ish subjektin nga të cilën doli, Lëvizjen BESA. Gjithashtu ai është shprehur se në atë subjekt ka shumë njerëz të ndershëm që i’a duan të mirën vendit dhe shtetit.

Ndryshe në këtë panel ishin të ftuar edhe Nevzat Bejta nga BDI dhe Remzi Mehmedi nga ASH.

November 7, 2019

Struga Ekspres