/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Vdes politikani, sulmohet nga një ari
Bota, Slider

Vdes politikani, sulmohet nga një ari

Një ish-ligjvënës në Asamblenë e Yakutia, Alexander Krylov, ka vdekur pasi u sulmua nga një ari.

“Informacioni i ndarë në rrjetet sociale fatkeqësisht është konfirmuar. Trupi i Alexander Krilov u transportua në fshatin Tomtor me automjet në terren “, tha komandanti i policisë së atij lokaliteti, Igor Vodovozov.

Sqarohet se sot, në orët e para, ndërsa gjuante me shoqërinë e tij, Krilov qëlloi një arushë. Ndërsa iu afrua gjahut, një ari tjetër erdhi duke vrapuar dhe e sulmoi, duke shkaktuar lëndime vdekjeprurëse.

(Struga Ekspres)

October 6, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres