/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tragjedi në Durrës: Mbytet në det mërgimtari shqiptar
Shqipëri, Slider

Tragjedi në Durrës: Mbytet në det mërgimtari shqiptar

Një turist ka h.umbur jetën sapo është futur në det për tu larë. Burime nga policia e Shqipërisë bëjnë me dije se rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13,Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vd.ekjen.

I mb.yturi është shtetas nga Kosova, por banues në Gjermani dhe kishte ardhur për pushime në Durrës.

Paraprakisht dy.shohet se bëhet fjalë për s.ulm në zemër. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./tch

July 1, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres