Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tragjedi: I riu shqiptar shtypet për vdekje, dalin pamjet e aksidentit (VIDEO)
Shqipëri, Slider

Tragjedi: I riu shqiptar shtypet për vdekje, dalin pamjet e aksidentit (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të Urës së Dajlanit në Durrës, ku për pasojë një person ka mbetur i vdekur.

Viktima, identiteti i të cilit ende nuk është zbardhur, po udhëtonte me motor në momentin kur është përplasur nga një automjet. Drejtuesi ka humbur kontrollin e motorit dhe më tutje një autobus e ka marrë përpara.

Si pasojë e të dyja impakteve, drejtuesi i motorit ka gjetur vdekjen në vendngjarje. Këto janë informacionet paraprake që vijnë nga vendngjarja, teksa policia ende nuk ka dalë me një deklarim zyrtar në lidhje me aksidentin tragjik. I riu që ka gjetur vdekjen ishte motorist picash.

October 26, 2019

Struga Ekspres