/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tërmet në Ohër
Maqedoni, Slider

Tërmet në Ohër

Mbrëmë në ora 02:10 pas mesnatës është regjistrua një tërmet, me epiqendër të vendosur 4 kilometra në perëndim të Ohrit.

Rrjeti sizmologjik i Republikës së Maqedonisë, ka regjistruar se madhësia e magnitudës së tërmetit ishte 2.4.

Tërmeti u ndje nga banorët e Ohrit dhe rrethinës me intensitet të tre gradë sipas shkallës makroizmike evropiane.

June 9, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres