/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Strugani Nijas Lena i’a siguron tri pikët e para ekipit FC.STRUGA “Trim&LUM”
Qyteti, Slider, Sport

Strugani Nijas Lena i’a siguron tri pikët e para ekipit FC.STRUGA “Trim&LUM”

FC STRUGA “Trim&Lum” në ndeshjen e parë të kampionatit të ligës së parë të futbollit fitoi FK Rabotnickin me rezultatin 2-1, me golashnues Burhan Mustafov dhe Nijas Lena,informon Struga Ekspres.

Ekipi shqiptar nga Struga me këtë fitore ka një motiv më shumë në rrugëtimin e saj drejt sukseseve të mëdha.

Kujtojmë se ndeshja e parë u zhvillua në Strugë në stadiumin e Karaormanit me fillim në ora 17:30, ku pati mbështetjen e tifozëve strugan.(Struga Ekspres)

August 10, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres