/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Sot u zbulua pllaka përkujtimore e Naser Hanit te ura e drurit nga miqtë dhe bashkëveprimtarët e tij (FOTO)
Qyteti, Slider

Sot u zbulua pllaka përkujtimore e Naser Hanit te ura e drurit nga miqtë dhe bashkëveprimtarët e tij (FOTO)


Sot në ora 12 e 30 u zbulua pllaka perkujtimore “NASER HANI” tek ura e drurit,ne pervjetorin 18 pas vrasjes nga dora gjakatare,shkruan Struga Ekspres.

Sot mbushen 18 vjet ,pa Naser Hanin atdhetarin, disidentin dhe njeriun e vlerave.

Bashveprimtarët dhe miqtë e tij sot vendosën lule tek Ura “NASER HANI” në Struge si dhe tek varri i tij ne f.Veleshte që aq fortë e deshti.
(Struga Ekspres)

June 12, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres