/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Sot është koha me diell
Maqedoni, Slider

Sot është koha me diell

Sot koha do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor.

Temperatura në mëngjes do të 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare ku temperatura maksimale do të arrijë 25 gradë celsius.

October 10, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres