/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Shqiptari flet me gazetaren, gruaja i turret dhe e godet me shuplakë! (VIDEO)
Shqipëri, Slider

Shqiptari flet me gazetaren, gruaja i turret dhe e godet me shuplakë! (VIDEO)

Një rast mjaft komik është regjistruar nga Fiks Fare, e cila kishte në lenten e kameras një burrë rreth të 60-tave që po intervistohej nga gazetarja e Top Channel.

Por teksa burri flet me gazetaren, papritur vjen një grua (e shoqja) dhe e godet bashkëshortin me shpullë në kokë. Burri largohet nga kamera, teksa gruaja i thotë gazetares mos e nxirr ne televizion.

Për më tepër ndiqni videon:

April 16, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres