Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Shkrumbohet makina në rrugën Strugë-Dibër
Maqedoni, Slider

Shkrumbohet makina në rrugën Strugë-Dibër

Dje rreth orës 04.40 në kryqëzimin e rrugës rajonale Dibër-Strugë, në rrugën për në fshatin Vevcan, zjarri e ka kapluat një makinë e tipit “Peugeot 306” me targa të Ohrit, i drejtuar nga XH. SH (33) nga fshati Labunishtë i Strugës.

XH.SH gjatë vozitjes e vëren tymin dhe flakën dhe menjëherë ka dal bashkë me disa udhëtar nga automjeti.

Është bërë inspektimi i rastit nga organet hetuese.(Struga Ekspres)

August 10, 2019

Struga Ekspres