/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
“Sharm Bar & Sweets”, atraksioni veror i Strugës (FOTO)
Qyteti, Slider

“Sharm Bar & Sweets”, atraksioni veror i Strugës (FOTO)

“Sharm Bar & Sweets” edhe këtë sezon veror vazhdon të jetë destinacioni i struganëve dhe turistëve sepse përveç plazhit,kafe barit dhe embëlsirave ofron komoditet për vizitorët,ndërsa për të vegjlit ofron këndin e lojrave.

Të gjitha ofrohen në këtë mjedis relaksues, ku natyra shfaq bukurinë, dhe ku njeriu është në miqesi me natyren, me një bukuri të rrallë dhe peisazh mahnitës.

Sharm Bar & Sweets është gati t’i presë turistët dhe struganët për sezonin veror ashtu dhe gjatë ditëve të tjera të stinëve, jashtê sezonit veror.

” Sharm Bar & Sweets ” i cili ka plazhin e këndshëm me ujë të kristaltë, me rërë dhe guralecë të vegjël, ku rrezet e diellit në shezllonet e rezervuara me pijet dhe koktelet më in të momentit do t’ju zbukurojnë ditët verore për të mos e harruar kurrë.

Të gjitha ëmbëlsirat me shije tê veçantê i gjeni tek ” Sharm Bar & Sweets “.
Tek ky lokal që gjendet tek plazhi i femrave në Strugë, mund të gjeni të gjitha llojet e tortave edhe për dasmën tuaj .Bëni porosinë tuaj për tortën që dëshironi.
Ditët e bukura dhe pamjet magjepsesë, do tju ngelen gjatë në mendje tek” Sharm Bar & Sweets “.

 

June 29, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres