/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Policia jep detaje për vdekjen e Behar Morinës: U gjet i varur në litar
Kosovë, Slider

Policia jep detaje për vdekjen e Behar Morinës: U gjet i varur në litar

Është gjetur i vdekur një person në Gjakovë.

Personi në fjalë është Behar Morina, një ndër tupanxhijtë më të njohur në Kosovë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Nysret Xhurkaj.

Sipas Policisë, viktima është gjetur në një shtëpi të pa banuar në fshatin Moglicë.

“Rreth orës 20:30 minuta, policia në Gjakovë ka pranuar një informim se në fshatin Moglicë të komunës së Gjakovës, në një shtëpi të pa banuar është një person i varur në litar. Patrulla policore së bashku me shërbimin mjekësor i janë përgjigjur vendit të ngjarjes dhe mjeku kujdestar ka konfirmuar vdekjen e tij. Personi i vdekur B. M., është nga Gjakova dhe i moshës rreth 38 vjeçar”, tha Xhurkaj.

Xhurkaj tha se lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar për ndërmarrjen e veprimeve të mëtutjeshm.

June 7, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres