/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Moti sot është me diell
Qyteti, Slider

Moti sot është me diell


Moti sot në Maqedoninë do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla mesatare.

Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 15 deri 19 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 25 deri 35 gradë Celsius.

July 13, 2019

Struga Ekspres