/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Mot me diell dhe vranësira
Maqedoni, Slider

Mot me diell dhe vranësira


Sot do të mbaj mot i freskët, me diell dhe me vranësira mesatare. Pasdite parashikohet të bjerë shi dhe do të ketë bubullima. Do të fryjë erë veriore. Temperatura e mëngjesit është nga 10 dhe 17 gradë, ndërsa ajo ditore do të arrijë nga 20 deri në 29 gradë.

July 14, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres