/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Menduh Thaçi: Duhet urgjentisht të largohet Mulla Sula, ai është kriminel (VIDEO)
Maqedoni, Slider

Menduh Thaçi: Duhet urgjentisht të largohet Mulla Sula, ai është kriminel (VIDEO)

Ne emisinonin debativ ne Klan Maqedoni , Menduh Thaçi u përgjigj edhe rreth ngjarjeve te fundit në BFI.

”Ai eshte nje kriminel , ai ska pike lidhje me muslimanizem, ai nuk ka asnje pike vote genjen.

Ai nuk ka lidhje as me din as me iman, ai e ka ndërruar kushtetuen dhe e ka bere veten te perjetshem, nje njeri qe nuk jep pergjegjesi askund.

Ja edhe video nga përgjigja e Thaçit rreth BFI-së:

April 25, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres