/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
LSDM formoi shtabin zgjedhor, Zoran Zaev: Do të fitojmë zgjedhjet e 12 prillit
Maqedoni, Slider

LSDM formoi shtabin zgjedhor, Zoran Zaev: Do të fitojmë zgjedhjet e 12 prillit


Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev theksoi se partia që drejton ai është favorite për të fituar zgjedhjet e 12 prillit të vitit të ardhshëm. Sipas tij, këtë e tregojnë anketat, por edhe aktivitetet në terren, përcjellë INA.

“Kemi formuar praninë në terren mes qytetarëve. Po japim llogari para qytetarëve për atë që kemi bërë dhe po krijojmë politika të reja”, theksoi ndër të tjera Zaev. Në këtë mbledhje të Komitetit qendror të LSDM për kryetar të shtabit zgjedhor u zgjodh Lupço Nikollovski, sekretari gjeneral i kësaj partie, ndërsa zv/kryetarja Radmilla Sheqerinska është caktuar koordinatore për hartimin e programit zgjedhor. (INA)

November 7, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres