/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
LAJMI I FUNDIT: VV PARA LDK-SË ME MË SHUMË SE 2 MIJË VOTA
Rajoni, Slider

LAJMI I FUNDIT: VV PARA LDK-SË ME MË SHUMË SE 2 MIJË VOTA

535 mijë vota janë numëruar në tërë Kosovën, duke nxjerrë rezultatet preliminare.

Sipas të dhënave të deritanishme të publikuara nga KQZ-ja, janë numëruar 67 për qind të votave dhe në epërsi është Vetëvendosja me rreth 2 mijë vota më shumë se LDK-ja.

VV-ja ka 138.362 vota, ndërsa LDK-ja ka 136.159 vota.

October 6, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres