/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
LAJMI I FUNDIT/ Maqedoni: Burri dhe gruaja preken me koronavirus, djali i tyre ishte jashtë shtetit
Maqedoni, Shëndetësi, Slider

LAJMI I FUNDIT/ Maqedoni: Burri dhe gruaja preken me koronavirus, djali i tyre ishte jashtë shtetit

Dy rastet e para me të infektuar me koronavirus janë regjistruar në Prilep, konfirmojnë nga Qendra e Shëndeti Publik në Prilep. Sipas drejtoreshës së Qendrës, Dragica Nikoloska, të infektuarit janë bashkëshortë mbi moshën 60 vjeç dhe janë transferuar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup,informon Struga Ekspres.

Burri dhe gruaja nuk ishin jashtë vendit, por djali i tyre që ishte në Kopaonik, Serbi dhe u kthye 10 ditë më parë. Ende nuk ka rezultate për të. Tani po mbledhim materialin dhe po kontrollojmë kontaktet që dy bashkëshortët dhe djali i tyre kanë pasur deri më tani, tha Nikoloska.(Struga Ekspres)

March 25, 2020

Struga Ekspres