/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
LAJMI I FUNDIT/ Lajmërohet Sulejman Rexhepi: Jap dorëheqje nga kryemyftiu i Maqedonisë (FOTO)
Maqedoni, Slider

LAJMI I FUNDIT/ Lajmërohet Sulejman Rexhepi: Jap dorëheqje nga kryemyftiu i Maqedonisë (FOTO)

Përmes një komunikate drejtuar besimtarëve myslimanë, ish kreu i BFI-së Sulejman Rexhepi bën të ditur se dorëhiqet nga posti të cilin e mbajti për një kohë të gjatë ndërkohë që dorëheqjen e sqaron se gjatë gjithë kohës sa ka qenë në krye të BFI dhe punën që ka bërë e ka bërë pikërisht në ngritjen e arsimit të brezave të rinjë dhe se për gjithë punën i përgjegjshëm ndihet para Zotit dhe ligjeve.

May 29, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres