Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Lajmi i fundit: Digjet një shtëpi në Ladorisht (FOTO)
Qyteti, Slider

Lajmi i fundit: Digjet një shtëpi në Ladorisht (FOTO)


Një shtëpi është kapluar nga zjarri në fshatin Ladorisht tē Strugës, informon Struga Ekspres.

Sipas burimeve Struga Ekspres mëson se zjarri ka shkaktuar dëme të konsiderushme

Zjarrëfikësit dhe organet policore janë në vendin e ngjarjes.
(Struga Ekspres)

November 6, 2019

Struga Ekspres