Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Kurti takohet me Ramën në Tiranë, detaje nga takimi
Kosovë, Slider

Kurti takohet me Ramën në Tiranë, detaje nga takimi


Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, po zhvillon sonte takim informal me Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Siç udhëtoi edhe herën e kaluar, kur shkoi në Tiranë për të festuar fitoren e Vetëvendosjes, Albin Kurti, raportohet se arriti në Kryeministrinë e Shqipërisë pa eskortë.

”Nuk erdhi me eskortë, i shoqëruar nga automjete”.

”Doli shefi i protokollit në Presidencë dhe e priti dhe tashmë është futur në Kryeministri për një takim informal me Kryeministrin Edi Rama”, citon Ora News gazetarin e tyre.

October 25, 2019

Struga Ekspres