Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Koha sot është me diell
Maqedoni, Slider

Koha sot është me diell

Në Maqedoni sot do të mbajë mot me diell dhe me erë të fortë në drejtimin verior. Shpejtësia e erës pritet të arrijë 70 kilometra në orë. Në Shkup dhe në rrethinë temperatura do të arrijë deri në 28 gradë Celsius.

September 13, 2019

Struga Ekspres