/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Kapet drogë në rrugën Ohër-Kërçovë
Maqedoni, Slider

Kapet drogë në rrugën Ohër-Kërçovë


Më 26.02.2020, në ora 20:35, në autostradën Ohër-Kërçovë, afër lagjes Goricë, oficerët e policisë inspektuan një veturë të pasagjerëve Opel Meriva me targa të Gostivarit e drejtuar nga D.S ( 39) nga Gostivari.Është gjetur dhe sekuestruar një qese najloni e zezë me 1.7 kg marihuanë.

Drejtuesi i mjetit së bashku me pasagjerët e tij F.A dhe E.N nga Gostivari u ndaluan në komisariat. Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes do të paraqitet një raport i duhur.
(Struga Ekspres)

February 27, 2020

Struga Ekspres