/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
“Jeni shumë parti”, ironizon Arjanit Hoxha: “z.Ahmeti le ta mbyllë BDI-në dhe le të shkojë në shtëpi”
Maqedoni, Slider

“Jeni shumë parti”, ironizon Arjanit Hoxha: “z.Ahmeti le ta mbyllë BDI-në dhe le të shkojë në shtëpi”


Sonte në emisionin “click-plus” në TV21, po diskutohet rreth koalicionimeve të mundshme parazgjedhore në mes partive politike. Të ftuar janë Kreshnik Bekteshi nga BDI-ja, Lëvizja BESA, Arjanit Hoxha nga Ash-ja, Remzi Mehmedi nga Alternativa, Admirim Haliti dhe nga PDSh-ja, Sali Sajdini.

Sekretari Gjeneral i BESËS ka komentuar deklaratën e kreut të BDI-së për numrin e shumtë të partive shqiptare. Ai ka ironizuar duke thënë se z.Ahmeti duhet ta mbyllë BDI-në dhe të shkojë në shtëpi. “Nëse z.Ahmetit i duken shumë parti, le ta mbyllë BDI-në dhe të shkojë tek shpia”, deklaron Hoxha./TopAlNews/

October 23, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres