/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ja si i përgjigjet Elvis Naçi gazetarit që kërkoi hetime ndaj tij (FOTO)
Shqipëri, Slider

Ja si i përgjigjet Elvis Naçi gazetarit që kërkoi hetime ndaj tij (FOTO)

Imami Elvis Naçi ka reaguar pas një shkrimi të gazetarit Denis Dyrnjaja që e kritikoi atë për abuzim me të ardhurat e mbledhura nga fondacioni i tij bamirës. Dyrnjaja i bënte thirrje prokurorisë të hetonte imamin, veçanërisht lidhur me blerjen e një spitali privat.

Por ja si i përgjigjet Naçi-gazetarit:

Jam më i vendosur se kurrë se çdo vllai Shqiptare që më ofendon, përgojon dhe shpif ndaj meje do t’i përgjigjem me lutje Zotit për të dhe vepra të mira për Shqiptarinë. Zot të qofshim falë. Amin.

May 4, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres