Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ja si është moti sot
Maqedoni, Slider

Ja si është moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, si dhe me kushte për reshje të shiut në disa vende. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 11 gradë celcius.

Gjatë fundjavës pritet që të ketë kushte për reshje të shiut dhe borës, veçanërisht në vendet më të larta malore në pjesën perëndimore të vendit.

December 7, 2018

Struga Ekspres