/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ja pse Menduh Thaçi dhe Ali Ahmeti nuk u paraqitën në asnjë tubim të Pendarovskit (VIDEO)
Shëndetësi, Slider

Ja pse Menduh Thaçi dhe Ali Ahmeti nuk u paraqitën në asnjë tubim të Pendarovskit (VIDEO)

Në emisionin debativ ne Klan Maqedoni ne pyetjen, Përse Menduh Thaçi dhe Ali Ahmeti nuk u paraqitën në asnjë tubim të Pendarovskit?

Thaçi u përgjigj:

”Unë dhe zotri Ahmeti nuk kemi qene ne asnje tubim te LSDM-së te flasim, dhe kjo dihej, beteja e PDSH dhe BDI-se do te jete dhe vazhdoj te jete ruajtja e identitit kombetar dhe nacional e partive qe i drejtojm, ne nuk mund te behemi LSDM, nuk mund te shkrihemi ne LSDM.”

April 25, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres