/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Hoxha Elvis Naçi sot ka ditëlindjen, ja sa vjeç bën
Shqipëri, Slider

Hoxha Elvis Naçi sot ka ditëlindjen, ja sa vjeç bën

Elvis efendi Naçi i lindur në Tiranë është një Imam Shqiptar. Ai aktualisht eshte imam në Xhaminë e Tabakëve në Tiranë dhe themelues dhe president i Fondacionit Kulturor Jo-fitimprurës Firdeus.

Sic te gjithe e dime, Elvis Naci ka vite qe ne emisionin Shqiptaret per Shqiptaret ku njihet dhe ndryshe si emisioni i bamirsise ku ai ka ndihmuar shume familje ne cdo skaj te shqiperise dhe jo vetem ka pasur dhe familje nga diaspora qe Elvisi me fondacionin e tij u eshte vendosur ne ndihme.

Imami Elvis Naci ka sot diten e tij te lindjes dhe mbush plot 43 vjec. I urojme Imam Elvisit nje jet te lumtur e plote begati.

April 7, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres