/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Grushta në mes të emisionit në njërin nga televizionet shqiptare! (VIDEO)
Shqipëri, Slider

Grushta në mes të emisionit në njërin nga televizionet shqiptare! (VIDEO)

Një sherr me grushta midis dy sindikalistëve të njohur Fiqiri Xibri dhe Kol Nikolla, të cilët janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin gjatë një debati televiziv në Scan Tv.

Nuk dihen arsyet e këtij sherri, por i pari që është ngritur dhe ka grushtuar kundërshtarin është Fiqiri Xibri, por më pas sulmit i është kundërpërgjigjur edhe Nikolla dhe është dashur ndërhyrja e operatorëve në studio për ti ndarë.
Sherri edhe pse ka ndodhur një vit më parë është publikuar edhe nga ish-kryeministri Berisha që shkruan: ‘Këtij i thonë debat dajak, sb”.

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/626386994439763/?v=626386994439763

May 8, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres