/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Grabitet shtëpia e gazetarit
Maqedoni, Slider

Grabitet shtëpia e gazetarit

Shtëpia e gazetarit Tomisllav Kezharovski ka qenë shënjestër e hajdutëve natën e ndërrimit të motmoteve.
Lajmin e ka bërë të ditur Marina Kezharovska në profilin e saj në facebook.

“Dy laptopët e Tomisllavit dhe celulari janë marrë. Në dhomën e vajzës dy orë dhe qafore. Në dhomën time kanë marrë orën. Vjedhje që nuk i ngjan vjedhjes, apo jo?, ka shkruar bashkëshortja e Kezharovskit.

Rasti është konfirmuar edhe nga policia e cila ka kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes.

January 1, 2018

Struga Ekspres