/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Gjendet një grua e varur në dru
Maqedoni, Slider

Gjendet një grua e varur në dru

Mbrëmë rreth orës 20:00 në afërsi të Qendrës Tregtare Leptokaria në Shkup është gjetur e varur në dru gruaja 37 vjeçare me iniciale P.L nga një fshat i rrethinës së Shkupit.

Ekipet e Ndihmës së Shpejtë kanë konstatuar vdekjen e gruas e cila kishtë lëndime të mëdha rreth qafës si pasojë e shtërngimit me litar, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Trupi i saj është dorëzuar për obduksion dhe rezultatet do të shkojnë tek gjykatësi hetues.

Shkaqet që kanë çuar deri në vetëvarje nuk janë të njohura.

December 11, 2017

Struga Ekspres