Gjendet i varur me litar 44-vjeçari nga Prrenjasi
Shqipëri, Slider

Gjendet i varur me litar 44-vjeçari nga Prrenjasi

Një 44-vjeçar është gjetur i varur me litar në banesën e tij në fshatin “Farret” Njesia Administrative Stravaj, Bashkia Prrenjas.

Shtetasi me inicialet L. V, 44 vjeç, është gjetur i vetëvarur, pa shenja dhune në banesën e tij nga familjarët, dhe nga dëshmia paraprake e tyre rezulton se viktima vuante nga depresioni.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(E.K/FAXWEB.AL)

June 7, 2018

Struga Ekspres