/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
“Fc Young Team” -Strugë dhe Seit Kreka është kampioni që “shpartalloi” çdo ekip në “Hedis Kup”
Qyteti, Slider, Sport

“Fc Young Team” -Strugë dhe Seit Kreka është kampioni që “shpartalloi” çdo ekip në “Hedis Kup”

Fc Young Team -Strugë mposhti bindshëm ekipin shkupjan “Forca” me rezultatin 6 me 2 në finalen e kupës “Hedis Kup”, ku merrnin pjesë shumë skuadra nga çdo qytet i Strugës,informon Struga Ekspres.

“Ky eshte shpirti jone , fryma e kampioneve . Dua te pergezoj femijet per ndeshjen e madhe qe kane luajtur . Ne besojme ne punen tone dhe kemi vertetuar se ekipi eshte i forte .
Ne falenderojme mbeshtetjen e prinderve dhe tifozeve tane te cilet qendruan me ne deri ne fund dhe na mbeshteten gjate gjithe kohes , ne ndjehemi te perqafuar prej tyre dhe kjo fitore i dedikohet tifozeve”, u shpreh trajneri Seit Kreka për Struga Ekspres

(Struga Ekspres)

April 15, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres