/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Elena Berisha: Ja pse e pranova Islamin dhe braktisa fenë katolike (VIDEO)
Kosovë, Slider

Elena Berisha: Ja pse e pranova Islamin dhe braktisa fenë katolike (VIDEO)

Vajza nga Ferizaj që u konvertua në myslimane, këtë javë, ka qene e ftuar n’Kosovë Show , e cila ditë më parë u konvertua në myslimane.

Elena Berisha, 22 vjeçare, tregoi arsyet e konvertimit në fenë islame.

Se si u bind të kalojë nga feja katolike në atë islame, ku i mori mësimet e para në islam, ajo rrëfeu.

 

May 12, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres