/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
E frikshme/ Vidhen edhe dy shtëpi të tjera në Frëngovë
Qyteti, Slider

E frikshme/ Vidhen edhe dy shtëpi të tjera në Frëngovë

Vjedhjet nuk kanë të ndalur në fshatin Frëngovë të Strugës, ku mbrëmë janë vjedhur dy shtëpi duke shkaktuar dëme materiale,informon Struga Ekspres.

Dy shtëpitë e vjedhura janë të mërgimtarëve, mëson Struga Ekspres.

Policia rreth orës 08:00 të ditës së sotme erdhi në vendin e ngjarjes duke hetuar rastin në fjalë.

Banorët e Frëngovës kërkojnë ndihmë nga organet policore duke kërkuar më shumë siguri dhe se patrullimi i policisë në këtë lokalitet të jetë sa më i shpeshtë.

Vjedhjet nëpër fshtatra dhe qytetin e Strugës janë evidente pothuajse çdo javë.(Struga Ekspres)

October 15, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres