/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Dy opsionet e Albin Kurtit për qeverinë e re në Kosovë
Maqedoni, Slider

Dy opsionet e Albin Kurtit për qeverinë e re në Kosovë

Nga Vetëvendosje kanë nisur të vijnë reagimet e para pas rrëzimit me mocion të qeverisë Kurti.

Është zëdhënësi i partisë, Arlind Manxhuka ai që përmes një postimi në Facebook, ka thënë se në tërë këtë situatë janë veç dy opsione.

Sipas tij, në Kosovë nuk ka qeveri pa Vetëvendosjen pa zgjedhje.

E nëse mbahen zgjedhje, ai ka thënë se gjasat janë edhe më të vogla që qeveria ta jetë pa VV-në.

“Jane dy opsione: Nuk ka qeveri pa VETEVENDOSJE!n pa zgjedhje dhe ne zgjedhje kjo gjase eshte edhe me e vogel”, ka thënë Manxhuka.

March 26, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres