/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Cristiano Ronaldo shtron Iftare për Palestinën, dhuron 1.5 milion euro
Bota, Slider, Sport

Cristiano Ronaldo shtron Iftare për Palestinën, dhuron 1.5 milion euro

Cristiano Ronaldo, super ylli portugez i futbollit njihet si një nga njerëzit më human në botë.

Ai shpesh dhuron shuma të mëdha parash për të ndihmuar nevojtarët por një nga vendet të cilin e ka ndihmuar më shumë është Palestina. Sipas disa mediave të huaja thuhet se Ronaldo ka vendosur të dhurojë 1.5 milonë euro për palestinezët.

Sapo ky lajm është bërë publik shumë myslimanë e kanë falënderuar Ronaldon për këtë gjest të mrekullueshëm dhe në të njëjtën kohë i jashtëzakonshëm.

Cristiano Ronaldo ka shumë miq myslimanë, me të cilët ai viziton vendet e njohura arabe.

May 14, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres