/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Shqipëri

Showbiz, Shqipëri, Slider

I DUAN LEZBIKE HOMOSEKSUAL,IMORAL/E APO JETIM

ORAGANIZATORET E ”BIG BROTHER”.KANE FILLUAR REKRUTIME TE PERSONAVE QE TE AKTROJNE SI LEZBIKE,HOMOSEKSUAL,IMORALE DHE JETIM. Ditën e sotme organizatorët kanë bërë me dije datën kur do të fillojë edicioni i sivjetëm i Big Brother Albania. Sezoni i tetë i realit show do të fillojë në datën 7 mars, siç kanë njoftuar organizatorët. Burime për opozita.com…

Shqipëri, Slider

FUNDJAVE E KEQE PER SHQIPERINE

FUNDJAVE E KEQE PER SHQIPERINE Terrorit shteteror te energjise t’i pergjigjemi me revolten e energjise!! Ish kryeministri Sali Berisha ne profilin e tij:Te dashur miq, fundjave dramatike e terrorit shteteror energjitik ne Vlore. Llazi Nase vari veten nga mbifaturimi i energjise nga OSHEE. Te ndjerit qe vuante nga depresioni, OSHEE i kerkonte 10 fishin e…

Shqipëri, Slider

FUSHE-KRUJA NEN TERRORIN E SHPERTHIMEVE

FUSHE- KRUJA NEN TERRORIN E SHPERTHIMEVE ME EKSPLOZIV Atentatet me tritol vënë sërish në alarm policinë. Mëngjesin e sotëm është zbuluar një sasi tritoli e pashpërthyer në Fushë-Krujë. Tritoli ishte vendosur në një automjet i cili ishte parkuar pranë tregut. Policia ndërkohë ka kërkuar ndihmën e forcave xhenierë për të bërë një shpërthim të kontrolluar….

Shqipëri, Slider

VRAU TRE VAJZAT E SAJ,SHPALLET E PAFAJSHME?!

Shqiptarja Edlira Copa, e cila vrau tri vajzat e saj, do të dalë para gjykatës më 24 mars, në një seancë dëgjimi paraprake para gjyqtarit Massimiliano Mercaldo. Lajmi u bë i ditur dje, nga avokati mbrojtës i gruas me origjinë shqiptare, që më 9 mars të vitit të kaluar, vrau tri vajzat në shtëpinë e…

Shqipëri, Slider

AKSIDENTOHET CIM PEKA,DYSHOHET PER NJE VIKTIME

Gazetari i mirenjohur Cim Peka aksidentohet me makine,dyshohet per nje viktime Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Mullet në të cilin është përfshirë edhe gazetari Çim Peka. Mes të aksidentuarve dyshohet për një viktimë e cila nuk është mundur të nxirret ende nga makina e aksidentuar. Ndërkohë burime nga policia bëjnë me dije…

Shqipëri

Shqiperi: Ka vrare 7 persona, lirohet nga burgu

​Vrasesi i shtate personave lirohet nga burgu. Adriatik Coli, një ndër anëtarët e “Bandës së Durrësit”, është liruar nga burgu. Ai ishte dënuar me burgim të përjetshëm për shtatë vrasje në vitin 2006. Por, Coli ka përfituar zbritje të dënimit, për shkak se bashkëpunoi me drejtësinë dhe bëri të mundur kapjen e 16 anëtarëve të tjerë të kësaj bande,…

Shqipëri, Slider

Fatos Nano kandidat i opozitës?!

Gjithcka ndodh ne politiken shqiptare dhe shume te papritura qe mund te befasojne cdo militant partie Fatos Nano mund të jetë një nga kandidaturat e mundshme për kryetar të Bashkisë Tiranë. Ish-Kryeministri Nano i cili ka mbajtur një qëndrim te jetë opozitar ndaj qeverisë Rama pritet të jetë pjesë e një kombinimi dhe koalicioni të…

Shqipëri, Slider

Lubonja:per te vjedhur luftuan keta?

Në një emision televiziv analisti i njohur Fatos Lubonja ka hedhur një sërë kritikash për ish luftëtarët e UÇK-së apo krahu i luftës siç njihet ndryshe dhe që jan në pushtet mbi 10 vite jo vetëm në Kosovë por edhe në Maqedoni. “Politika në Kosovë por edhe në viset tjera ku jetojnë shqiptarët përdoret për…

Shqipëri, Slider

Ja si u grabit banka

Ora shënon 12 e 45 minuta kur një punonjës i bankës pranë Stacionit të Trenit, i shoqëruar nga dy roje të sigurisë, del nga ambientet e pasme me dy thasë më para. Sapo kalojnë në korridorin e ngushtë që i nxjerr në sheshin para bankës, ata sulmohen nga 3 persona të armatosur dhe me çanta…

Shqipëri, Slider

AKOMA MENDON SE ISLAMI ESHTE PROBLEMI?!

ISLAMI DHE TERRORIZMI   Analisti i njohur shqiptar Fatos Lubonja  ka shkruar ne profilin e tij per Islamin dhe terrorizmin neper bote! Ai thekson se te gjitha krimet qe jane  bere,ato jane bere nga jo muslimanet historikisht! Ja statistikat qe publikon analisti i famshem Fatos Lubonja:

1 55 56 57 58
Struga Ekspres