/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Rajoni

Rajoni, Showbiz, Slider

karriere lakuriqe

Eshte bere ne mode qe nese nuk ke nje ze te bukur atehere lirisht dil gjysem lakuriqe  ose vetem me nje gjethe fiku  qe te kesh nje karriere te suksesshme. Keshtu mendojne dhe veprojne nje pjese e mire e ”kengetareve” tona te cilat pervec prapanices dhe bukurise se tyre, nuk kane asgje te perbashket me…

Kosovë, Rajoni, Slider

KONTROLL I RREPTE PER AZILANTET KOSOVARE

20 policë gjermanë dhe makina speciale, ndodhen në kufirin serb, ndërsa policia serbe ka shtuar patrullimet në zonën kufitare. Vijon ndërkohë ndalimi i shtetasve kosovarë, të cilët duan të kalojnë ilegalisht kufirin e për shkak të kudravajtjes së tyre, ata gjobiten me tarifa nga 50 deri në 500 euro. “Për shkak të shtimit të numrit…

Kosovë, Rajoni, Slider

Jetimet e mjere(VIDEO)

Jetimet e mjere jetojne ne meshiren e Zotit.Jetimet jane pa nene dhe baba!Kryefamiljara eshte 13 vjecarja nga Llausha.5 fëmijë nga Llausha e Podujevës, të cilëve para pak kohe u vdiqën nëna e babai, janë duke jetuar në një dhomë të vogël dhe të jo te dinjitshme.Ata kane ngele dhe pa shtepi. Më e madhja nga to,…

Rajoni, Shqipëri, Slider

Nese them emrat,me vendosin tritol ne darke

Analisti Preç Zogaj tha sot në emisionin “Opinion” se mazhoranca aktuale nuk ka goditur emrat kryesorë të krimit. Zogaj u shpreh se disa nga operacionet kryesore kudër trafiqeve, si Lazarati dhe Xibraka, nuk kanë goditur personat që drejtojnë realisht trafiqet. Lidhur me kapjen e bandës në Xibrakë, Zogaj u shpreh se hetimi nuk ishte meritë…

Rajoni, Slider

Paret e xhepit të një mjeku

Jo pak por 18 milionë lekë (të vjetra) i janë gjetur në xhep kreut të komisionit të KEMP-it në Vlorë, gjatë operacionit policor të koduar “Bluzat e pastra”. Kanë qenë uniformat blu që kanë bërë të ditur këto detaje, duke thënë se veç parave i janë gjetur edhe 350 euro, që edhe këto i ka…

Opinion, Rajoni, Slider

Te jetosh ne Kosove

Të jetosh në Kosovë   Fluksi i emigrimit të qytetarëve të Kosovës gjatë dita ditës po intensifikohet edhe më shumë.  Sipas mediave kosovare, prej në dhjetor të vitit të kaluar, e deri në fillim të muajit shkurt, kanë ikur deri më 50 mijë qytetar në drejtim të Evropës, por edhe në drejtim të kontinentit Amerikan. Cili është shkaku i…

Rajoni, Slider

Falnin namaz, shkarkohen 7 policë

Sipas burimeve brenda Ministrisë së Brendshme të Republikës së Shqipërisë shtatë oficerë policie nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë RENEA’s janë shkarkuar nga puna sepse i përkasin besimit mysliman. Shtatë punonjësit e policisë ishin besimtarë myslimanë dhe praktikues të fesë. Ata faleshin pesë herë në ditë në xhami dhe kjo nuk është toleruar nga shefat…

Rajoni

Dy vajzat e mija gënjejnë

Një baba është vënë në pranga në Tropojë nën akuzën e ngacmimit seksual të 2 vajzave të tij. Man Aliaj, 50 vjec u arrestua nga Policia e Tropojës pas kallëzimit të vajzës së vet 25­vjeçare. Kjo e fundit ka thënë në polici se prej 5 vitesh abuzon seksualisht me të dhe e ka përdhunuar. Sipas…

1 31 32 33 34
Struga Ekspres