/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Rajoni

Humb jetën këngëtari i njohur boshnjak Shaban Shauliç, aksident në Gjermani (FOTO)
Rajoni, Slider

Humb jetën këngëtari i njohur boshnjak Shaban Shauliç, aksident në Gjermani (FOTO)

Në një aksident të rëndë në Gjermani ka humbur jetën sot këngëtari i njohur boshnjak gjatë kohës së ish-Jugosllavisë, Shaban Shauliç. Ai ishte një nga këngëtarët ish-estradës jugosllave të këngëve popullore. Sipas të dhënave të mediave, Shauliç humbi jetën në një aksident fatal që ndodhi në qytetin Bilefeld të Gjermanisë. (INA) Percjell Struga Ekspres  

Deputeti slloven jep dorëheqjen: Vodhi një sanduiç!
Rajoni, Slider

Deputeti slloven jep dorëheqjen: Vodhi një sanduiç!

Një anëtar i parlamentit slloven dha dorëheqjen pasi vodhi një sanduiç nga një dyqan në Lubjanë ku ai tha se ishte injoruar nga personeli. Darij Krajcic tha për mediat vendase se ai ishte mërzitur që “u trajtua si i padukshëm” dhe vendosi të vërë në provë sigurinë e supermarketit. Vjedhja kaloi pa u vënë re,…

Njoftim i rëndësishëm për mërgimtaret në Zvicër: Salloni i bukurisë, “Beauty Freiamt”, për muajin shkurt ka zbritje çmimesh prej 40% (FOTO)
Rajoni, Slider

Njoftim i rëndësishëm për mërgimtaret në Zvicër: Salloni i bukurisë, “Beauty Freiamt”, për muajin shkurt ka zbritje çmimesh prej 40% (FOTO)

Salloni i bukurisë, “Beauty Freiamt” në Zvicër ka një ofertë fantastike për klientet e saj për muajin shkurt, ka 40% ulje të çmimit.Dukuni bukur edhe për ditën e të dashuruarëve, ditën e 14 shkurtit. Ermira Shaqiri është një profesioniste e estetikës e cila merret me gjithçka që ka të bëjë me kurimin e imazhit të…

Halil Kastrati i bën me shtëpia edhe këto familje
Rajoni, Slider

Halil Kastrati i bën me shtëpia edhe këto familje

Edhe katër familje nga Dragashi bëhen me shtëpi Humanisti Halil Kastrati ka gëzuar sot edhe katër familje në komunën e Dragashit. E gjithë kjo falë angazhimit të tij dhe shumë bamirësve të cilët arritën t’i bënin me shtëpi këto familje. Një shtëpi u ndërtua pikërisht në Dragash, kurse tri të tjerë në fshatin Breznë të…

Aksident tragjik: Vdes shqiptari në Itali
Rajoni, Slider

Aksident tragjik: Vdes shqiptari në Itali

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një shqiptar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në jug të Monopolit, në provincën e Barit. Shqiptari i moshuar, mësohet se ishte duke udhëtuar me biçikletën e tij kur është përplasur nga një makinë. Përplasja ka qenë e fortë, duke i marrë jetën të…

230 euro gjobë për shqiptarin në Mal të Zi, sepse vendosi flamurin kombëtar mbi çatinë e shtëpisë
Rajoni, Slider

230 euro gjobë për shqiptarin në Mal të Zi, sepse vendosi flamurin kombëtar mbi çatinë e shtëpisë

Emin Beqaj nga Tuzi i Malit të Zi është dënuar në shumën prej 230€ për shkak se për festën e Ditës së Flamurit kishte vendosur flamurin shqiptar në shtëpinë e vet. Këtë dënim për qytetarin nga Tuzi e ka paguar subjekti politik Alternativa Shqiptare, informon INA. I pari i koalicionit të partive shqiptare për zgjedhjet…

1 18 19 20 21 22 34
Struga Ekspres