/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Bilall Kasami: Jemi të gatshëm për bashkëpunim opozitar, por jemi të gatshëm të garojmë edhe të vetëm për ta fituar BDI-në
Maqedoni, Slider

Bilall Kasami: Jemi të gatshëm për bashkëpunim opozitar, por jemi të gatshëm të garojmë edhe të vetëm për ta fituar BDI-në


Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami sonte ka qenë i ftuar në emisionin Pressing në T7, përballë gazetarit dhe analistit Berat Buzhala.

Kasami foli për bashkëpunimet e partisë së tij në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që do të mbahen më 12 prill, ku tha se ne jemi të hapur për bashkëpunim opozitar, që do t’a rrëzonte një herë e përgjithmonë BDI-në. Por, megjithatë, Kasami theksoi se janë të gatshëm të garojnë në zgjedhje edhe si të vetme, ku sipas tij, Lëvizja BESA është duke punuar intensivisht për të dalur fituese në zgjedhjet e prillit.

November 1, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres