Arrestohet në Qafethanë 46 vjeçari
Qyteti, Slider

Arrestohet në Qafethanë 46 vjeçari

Dje, më 14 prill 2019 në ora 13: 15 në pikën kufitare “Qafethanë”, gjatë kontrollit të 46 vjeçarit Z.C nga Republika e Shqipërisë,ka rezultuar se ka qenë i kërkuar nga Interpoli,njoftojnë nga MPB-ja.

46 vjeçari u arrestua dhe u dorëzua policëve në stacionin e policisë në Strugë për procedime të mëtutjeshme.
(Struga Ekspres)

April 15, 2019

Struga Ekspres