/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Arrestohet në Qafethanë 42 vjeçari
Qyteti, Slider

Arrestohet në Qafethanë 42 vjeçari

Nga policia njoftojnë se dje më 22 korrik 2019, në orën 12.10, në vendkalimin kufitar Qafethanë, policët e privuan S.A (42) nga Republika e Shqipërisë i cili ka patur një urdhër arresti ndërkombëtar nga Interpoli. Ai u arrestua dhe u dorëzua në Stacionin Policor të Strugës për procedime të mëtutjeshme. (Struga Ekspres)

July 23, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres